Bluetooth ® i Wi Fi dostępne w czytnikach SD2

Bluetooth i Wi Fi dostępne w czytnikach SD2

środa 29 lipca, 2020

Nowa odsłona komunikacji Bluetooth oraz WiFi z czytnikami Seven Door 2

Bluetooth i czytnik RFID / NFC. Moduły czytników z komunikacją Bluetooth i Wi-Fi są już dostępne w naszym programie produkcyjnym. Niedawno ukończyliśmy wdrażanie najnowszych wersji tych popularnych i wygodnych interfejsów bezprzewodowych w modułach czytników Seven Door 2. Teraz możemy obsłużyć komunikację BT zarówno w wersji tradycyjnej , jak i BLE. Dzięki temu możemy spełnić Twoje wymagania również w tym zakresie. Możliwa jest komunikacja, tak pomiędzy naszymi czytnikami, jak i czytnikami i urządzaniami zewnętrznymi.

Chcesz, aby czytniki RFID były sterowane lub konfigurowane również przez urządzenia przenośne, takie jak smartfony, tablety lub laptopy? Możemy opracować odpowiednie rozwiązania, najlepiej realizujące Twoje potrzeby i oczekiwania.

Komunikacja radiowa realizowana jest za pomocą małej, wbudowanej anteny, co ułatwia stosowanie modułów czytników w nią wyposażonych w dowolnych, nieekranujących obudowach.

Na zakończenie podstawowe parametry techniczne tych interfejsów bezprzewodowych:

Wi-Fi:
802.11 b/g/n (802.11n do 150 Mbps)
Agregacja A-MPDU and A-MSDU
Bluetooth:
wersja 4.2 BR/EDR i BLE
Nadajnik: Class-1, class-2 i class-3
AFH

Oba łącza pracują standardowo na częstotliwości 2.4 ~ 2.5 GHz. Ponadto moduły czytników SD2 posiadają przewodowe interfejsy RS232, RS483, Wiegand. Dodatkowo możemy je wyposażyć  w konwertery Ethernet (RJ45) i USB.

Bluetooth i  czytnik RFID / NFC, to bardzo ciekawe połączenie, umożliwiające uzyskanie szeregu bardzo użytecznych funkcjonalności.

Bluetooth czytnik RFID NFC Wi-Fi
Bluetooth ® i Wi Fi dostępne w czytnikach SD2

Nietypowe czytniki RFID z komunikacją Bluetooth lub Wi-Fi możemy zaprojektować specjalnie dla ciebie. Skontaktuj się z nami.

Na zakończenie warto zaznaczyć, że typowe znaczniki RFID  możesz tanio i szybko kupić  w hurtowni  tagów RFID / NFC , firma System 7 Security sp. z o.o.

Opublikowano w:

Bez kategorii

Informacje

Nowości

Opisy