Producent tagów RFID NFC

Szukasz producenta nietypowych tagów RFID / NFC?

Seven System sp. z o.o. – producent tagów (identyfikatorów, znaczników, etykiet)  RFID NFC na zamówienie.
Elementy te są coraz częściej wykorzystywane  we wielu dziedzinach życia. Jeżeli potrzebujesz rozwiązań typowych, to nie ma problemu. Wszelkiego typu standardowe, zbliżeniowe  karty, breloki, naklejki, dyski, etykiety …  są dostępne na rynku bez większych problemów. Uznany, hurtowy dystrybutor tagów RFID posiadającym szeroki asortyment magazynowy, to firma System 7 Security.

Jeżeli jednak potrzebujesz nietypowego rozwiązania, idealnie dopasowanego to twoich potrzeb, to wtedy najlepiej skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych, kompleksowych  rozwiązań w zakresie kontroli i identyfikacji radiowej (RFID). W tym w szczególności w projektowaniu i wytwarzaniu niestandardowych tagów RFID / NFC.

Nie musisz posiadać odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. To my je posiadamy bazując na naszym ponad 30 letnim doświadczeniu. Ty możesz mieć jedynie możliwie jasną wizję tego jak chcesz, żeby działały te tagi zbliżeniowe. Zasadniczo reszta może być już po naszej stronie. Co więcej, wsłuchamy się w Twoje potrzeby i plany w tym zakresie, podpowiemy jak to najlepiej zrealizować, żeby szybko i niedrogo stworzyć optymalne rozwiązanie. Ponadto zaprojektujemy odpowiednie tagi i wykonamy prototypy do testów. Jeżeli rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania to podejmiemy się produkcji takich tagów dla Ciebie. Oczywiście, na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Jeżeli będziesz potrzebował również odpowiednich czytników i oprogramowania integrującego, to również możemy stworzyć je dla Ciebie.

Zatem praktycznie  wszystko, co związane z identyfikacją radiową może pochodzić od nas, co gwarantuje pełną kompatybilność i wysoki poziom optymalizacji.  Poza tym, jako polska firma korzystająca z naszych autorskich  rozwiązań i własnego know-how, ewentualne wszelkie przyszłe zmiany i modyfikacje będziemy w stanie wykonać szybko, sprawnie i niedrogo.

Oczywiście, nasza spółka to producent tagów RFID NFC. Produkcja nietypowych tagów to nasza specjalność!
Wykonujemy znaczniki w różnych, indywidualnie projektowanych obudowach. Dobierzemy odpowiednie materiały i rozwiązania konstrukcyjne.  Ogólnie rzecz biorąc obsługujemy częstotliwości:  125kHz, 134,2kHz (LF) , 13,56MHz (HF), 864-868MHz (UHF EU) . Ponadto możliwe również inne, na specjalne zamówienie.

W produkcji wykorzystujemy chipy (IC) wiodących wytwórców takich jak: NxP ®, Alien ®, Impinj ®, EM Microelectronic ®, ST Microelectronic ®, Sony ®, Microchip ®, Texas Instruments ®  i inni. Ponadto, jeżeli wymagane  jest obniżenie kosztów to korzystamy też w kompatybilnych chipów najlepszych azjatyckich producentów.
Najczęściej używane przez naszych  klientów rodziny chipów to: Mifare ®, MIFARE DESFiRE®. MIFARE Ultralight ®, MIFARE Plus ®,  Monza ®, Higgs ®. Ponadto UCODE ®, HITAG ®, ICODE ®, NTAG ®, FeliCa ®, itd.

Potrafimy dostarczyć tagi o dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Wykonane z różnych materiałów dostosowanych do konkretnych warunków pracy i zastosowań. Ponadto, mogą posiadać nadruki wykonane w różnych technikach i inne potrzebne oznaczenia i właściwości.

Podsumowując:
Napisz do nas jeżeli szukasz doświadczonego producenta tagów (znaczników, etykiet) RFID / NFC.

Seven System producent RFID
Seven System producent systemów kontroli