Zastosowania

Nasze produkty znajdują zastosowanie prawie w każdej ważnej dziedzinie życia.

Szczególnie szeroko stosowane są  tagi i czytniki RFID / NFC.  Z uwagi na to, że technologia NFC jest obecnie powszechna w popularnych smartfonach to i możliwości wykorzystania naszych tagów i czytników są znacznie większe i powiększają się z każdym rokiem. Praktycznie trudno sobie wyobrazić jakąś branżę gospodarki  lub inną formę aktywności ludzkiej, w której żaden nasz produkt nie znalazłby zastosowania.

Jeżeli masz konkretne potrzeby związane z identyfikacją i kontrolą to prosimy o kontakt. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. W razie potrzeby zaprojektujemy i zbudujemy odpowiednie urządzenia i oprogramowanie. W zakresie RFID mamy doświadczenie w rozwiązywaniu problemów uznanych za nierozwiązywalne 🙂

Nasze produkty możesz zastosować prawie wszędzie. Przykładowo system Seven Guard, który kiedyś stworzyliśmy jako służący do kontroli pracy wartowników, obecnie jest wykorzystywany również w wyścigach  quadów  lub do sprawdzania prawidłowości pracy personelu na statkach morskich.

Przykładowe dziedziny  w których wykorzystywane są nasze wyroby to:
Kontrola dostępu
Rejestracja czasu pracy
Identyfikacja
Kontrola pracy
Utrzymanie ruchu
Konserwacja urządzeń
Utrzymanie czystości
Biegi na orientację
Pomiar czasu
Bilety
Znaczniki parkingowe
Wypożyczalnia
Plombowanie
Inwentaryzacja
Magazyn
Nadzór wyposażenia
Wyścigi przełajowe
Muzeum
Szpital
Segregacja śmieci
Oznaczniki przewodów
Systemy hotelowe
Inteligentny dom