Produkty

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań związanych z kontrolą i identyfikacją radiową (RFID / NFC). Są to specjalistyczne urządzenia elektroniczne  oraz powiązane z nimi oprogramowanie. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie RFID i szeroko pojętej kontroli.

Czytniki, tagi RFID NFC w indywidualnych, dostosowanych do potrzeb zamawiającego wykonaniach, są naszą specjalnością projektowo-produkcyjną.
Nie jesteśmy nastawieni na masową produkcję prostych i  popularnych urządzeń jakich wiele na rynku. Raczej skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do konkretnych warunków,  które dla innych nie są łatwe w projektowaniu i produkcji.

Jeżeli poszukujesz rozwiązań dostosowanych to Twoich potrzeb i specyficznych warunków to napisz do nas.

Tradycyjnie naszym sztandarowym produktem jest system kontroli pracy personelu Seven Guard. Produkt ten kształtował się przez ponad 20 lat swojego rozwoju  na rynku, aż osiągnął  swoją aktualna pozycję i dojrzałą formę. Jeżeli potrzebujesz poprawić efektywność pracy pracowników to Seven Guard jest rozwiązaniem  sprawdzonym, prostym w użyciu i niespotykanie odpornym na wszelkie uszkodzenia. Ponadto, nie poniesiesz znaczących kosztów, a efekty zobaczysz bardzo szybko.

Czytniki, tagi RFID NFC to nasza specjalność, zatem

jeżeli chcesz rozwiązać niestandardowy problem związany z identyfikacją lub nadzorowaniem ludzi, zwierząt, pojazdów, ładunków,  materiałów, towarów, narzędzi, wyposażenia, itp.  to skontaktuj się z nami. Odpowiednie urządzenia i oprogramowanie stworzymy specjalnie dla Ciebie. Tak, aby dobrze odpowiadały Twoim oczekiwaniom, uwarunkowaniom i potrzebom.
Dysponujemy naszymi autorskimi modułami czytników RFID / NFC  (systemy Seven Door i Seven Reader) oraz różnorodnego oprogramowania. Ponadto współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie powiązanych technologii. W oparciu o te zasoby,  sprawnie i niedrogo zbudujemy produkt jakiego potrzebujesz. Na dodatek jego, w razie potrzeby, późniejsza modyfikacja nie będzie trudna, droga i czasochłonna.

 

Czytniki tagi RFID NFC Seven System
Logo Seven System sp. z o.o.

Wiele lat temu opracowaliśmy też technologię produkcji małych, tanich i inteligentnych plomb elektronicznych (Seven Seal). Z powodzeniem zastępują one tradycyjne plomby plastikowe, metalowe, itp.,  o „plombach” plastelinowych  nie wspominając. Jeżeli masz większe zapotrzebowanie na podobne plomby dostosowane do swoich wymagań to napisz. Na początku zastanowimy się wspólnie jak najlepiej rozwiązać ten problem.

W ostatnich latach intensywnie zajmujemy się również projektowaniem i produkcją nietypowych tagów (identyfikatorów) RFID / NFC.

Podsumowując, jeżeli potrzebujesz tagów RFID  z dowolnym chipem o nietypowych kształtach, właściwościach lub technologii wykonania dostosowanych to Twoich wymagań, to zgłoś się do nas. Przeanalizujemy wymagania oraz znajdziemy optymalne rozwiązanie. Ponadto, wykonamy projekt i szybko otrzymasz to co potrzebujesz.

To my posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, Ty nie musisz się tym zajmować. To my bazując na naszym ponad 30 letnim doświadczeniu wiemy, co i jak zrobić, żeby osiągnąć optymalne rezultaty. Ty możesz mieć jedynie możliwie jasną wizję tego jak chcesz, żeby działały te tagi zbliżeniowe i/lub cały system. Zasadniczo reszta może być już po naszej stronie. Co więcej, wsłuchując się w Twoje potrzeby, wyobrażenia  i plany w tym zakresie, podpowiemy jak to najlepiej zrealizować.  W jaki sposób szybko i niedrogo stworzyć optymalne rozwiązanie. Ponadto zaprojektujemy odpowiednie tagi i wykonamy prototypy , które będziesz mógł spokojnie przetestować. Jeżeli rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania, to podejmiemy się produkcji zaprojektowanych  tagów dla Ciebie. Oczywiście, jak zwykle na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Ponadto, praktycznie  wszystko, co związane z RFID może pochodzić od nas, co gwarantuje pełną kompatybilność, efektywność działania  i wysoki poziom optymalizacji.  Poza tym, jako polski producent korzystający z naszych autorskich  rozwiązań i własnego know-how, ewentualne wszelkie przyszłe zmiany i modyfikacje będziemy w stanie wykonać szybko, sprawnie i w bardzo korzystnej cenie. W każdym czasie w razie potrzeby możemy też opracować dla Ciebie lepsze rozwiązania zgodne z już wykorzystywanym.

 

Czytniki i tagi RFID NFC to Seven System. Projektowanie i produkcja nietypowych czytników i tagów to nasza specjalność!

Tworzymy czytniki i znaczniki w różnych, indywidualnie projektowanych obudowach lub przeznaczone do zabudowy przez klienta. Dobieramy odpowiednie materiały i rozwiązania konstrukcyjne.  Ogólnie rzecz biorąc obsługujemy częstotliwości:  125kHz, 134,2kHz (LF) , 13,56MHz (HF), 864-868MHz (UHF EU) . Ponadto możliwe również inne, na specjalne zamówienie.

Do produkcji wykorzystujemy podzespoły wiodących wytwórców takich jak: Microchip ®, NxP ®, Alien ®, Impinj ®, EM Microelectronic ®, ST Microelectronic ®, Sony ®,  Texas Instruments ® , itp. Ponadto, jeżeli wymagane  jest obniżenie kosztów to korzystamy też w kompatybilnych chipów najlepszych dalekowschodnich wytwórców.
Najchętniej używane przez naszych  klientów standardy RFID  to: Mifare ®, MIFARE DESFiRE®. MIFARE Ultralight ®,  Monza ® oraz Higgs ®, UCODE ®, HITAG ®, ICODE ®, NTAG ®.

Potrafimy dostarczyć czytniki i  tagi o dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Wykonane z różnych materiałów dostosowanych do konkretnych warunków pracy, wymagań  i zastosowań. Ponadto, możemy na nich  nadrukować w różnych technikach oznaczenia zlecone przez zamawiającego.

Dzięki doświadczeniu umiemy rozwiązywać problemy związane z przemysłowymi lub nietypowym zastosowaniami identyfikacji radiowej (RFID).

Trzeba podkreślić, że możemy stworzyć w tym zakresie dowolne rozwiązanie dostosowane do prawie każdych warunków pracy i nietypowych  wymagań klienta. Niejednokrotnie  pomogliśmy już tam, gdzie inni nie byli w stanie  lub proponowali metody wymagające poniesienia niewspółmiernych  kosztów lub nakładów pracy.
Interfejsy komunikacyjne  dostępne w czytnikach Seven Door to: RS232, RSTTL, Wiegand w dowolnej odmianie, Data/Clock, RS485 z różnymi protokołami, Bluetooth, BLE, Wi-Fi, Ethernet, System7, USB, SPI, I2C, NFC . W razie potrzeby możemy je zintegrować urządzenia  z innymi interfejsami.

Czytniki Seven Reader zasadniczo przeznaczone są do zadań wykonywanych przez administratorów  systemów i podłączenia do komputera stacjonarnego lub przenośnego z systemem operacyjnym Windows lub Android. W tym celu na kilka sposobów wykorzystujemy interfejs USB. Czytniki te współpracują również z darmowym oprogramowaniem Numelator. Ten niewielki, ale sprytny służącym do prezentowania w różnych formatach numerów identyfikujących numery seryjne zapisane w tagach oraz przeliczania pomiędzy nimi.

Seven Reader korzystając z własnego programu Windowsowego Seven,  w wygodny sposób pozwala również  odczytywać i zapisywać dane z/do pamięci popularnych tagów RFID / NFC.

Podsumowując, możemy sprzętowo i /lub programowo rozwiązać prawie każdy problem związany z RFID.
Przykładowo,  zaprojektować  i wykonać „szyte na miarę” czytniki,  oprogramowanie i tagi RFID / NFC.  Warto pamiętać, że w  naszych  pracach projektowo-produkcyjnych uwzględniamy wymagania dyrektyw RED, ROHS i REACH wraz z aktualnymi wersjami norm zharmonizowanych, dostosowując postępowanie do dyspozycji zamawiającego.

Jeżeli masz jakiekolwiek potrzeby  w zakresie RFID NFC to bez wahania  zwróć się do nas.