Seven Door

Czytniki RFID NFC Seven Door

Czytniki RFID NFC opracowane przez firmę Seven System sp. z o.o.

Jeżeli potrzebujesz dostosować czytniki, oprogramowanie i elementy pośredniczące do Twoich konkretnych potrzeb i wymagań to skontaktuj się z nami.

Posiadamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i trudnych zadań związanych z kontrolą i identyfikacją radiową (RFID). Projektowaniem i produkcją specjalistycznych układów elektronicznych i powiązanego oprogramowania zajmujemy się od ponad  20 lat. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie, zaprojektujemy je i  wyprodukujemy. Ponadto, zapewnimy możliwość szybkiego wprowadzenia modyfikacji  i dostosowania działającego już rozwiązania do przyszłych potrzeb i uwarunkowań.

Czytniki RFID NFC

Dawno temu naszą przygodę z RFID zaczynaliśmy od modułów czytników pracujących z częstotliwością 125kHz.

Od kilku lat nasze autorskie rozwiązania są skupione na popularnej obecnie na świecie częstotliwości 13,56MHz. W ramach tych rozwiązań sprzętowych w pełni obsługujemy też wszystkie tryby pracy określone w specyfikacji NFC. Oczywiście, możemy   budować systemy pracujące w kilku standardach jednocześnie. W razie potrzeby integrujemy również  czytniki UHF (864-868MHz).

Nauczyliśmy się rozwiązywać problemy związane z przemysłowymi lub nietypowym zastosowaniami identyfikacji radiowej.

Praktycznie jesteśmy w stanie stworzyć w tym zakresie rozwiązanie dostosowane do prawie każdych warunków pracy i nietypowych  wymagań. Wielokrotnie pomogliśmy już tam, gdzie inni rozkładali ręce lub proponowali produkty wymagające poniesienia ogromnych  kosztów.
Interfejsy komunikacyjne  dostępne w czytnikach Seven Door to: RS232, RSTTL, Wiegand w dowolnej odmianie, Data/Clock, RS485 z różnymi protokołami, Bluetooth, BLE, Wi-Fi, Ethernet, System7, USB, SPI, I2C, NFC . W razie potrzeby możemy zintegrować urządzenia  z innymi interfejsami.

Czytniki RFID NFC  Seven Door można łatwo dostosować!

Warto pamiętać, iż możemy sprzętowo i /lub programowo rozwiązać prawie każdy problem związany z RFID. W tym  zaprojektować  i wykonać „szyte na miarę” czytniki,  oprogramowanie i tagi RFID / NFC. Ponadto, w  naszych  pracach projektowo-produkcyjnych uwzględniamy wymagania dyrektyw RED, ROHS i REACH wraz z aktualnymi wersjami norm zharmonizowanych.

Czytniki RFID NFC dostosujemy do Twoich potrzeb! Koniecznie skontaktuj się z nami.

 

Czytniki Seven Door SD RFID NFC

 

Poza tym, generalnym dystrybutorem czytników Seven Door jest firma System 7 Security sp. z o.o.