Czytniki usb rfid nfc Seven Reader SR

Czytnik USB RFID / NFC już jest

środa 29 lipca, 2020

Nowy czytnik Seven Reader już jest!

Czytnik USB RFID/NFC z rodziny Seven Reader (SR) przez odczytywania i zapisywania popularnych tagów pracujących na częstotliwości 13,56MHz. W razie potrzeby możemy  wyposażyć go w dodatkowy moduł obsługujący 125kHz. Ponadto możesz skorzystać z odczytu i zapisu popularnych pastylek „Dallas”.  SR współpracuje z naszym programem Seven pracującym w środowisku Windows. Możesz wykorzystać go również we własnych  aplikacjach dzięki naszej bibliotece komunikacyjnej.

Ponadto czytnik może emulować standardową klawiaturę urządzenia z wykorzystaniem systemowych sterowników urządzenia HID.

Z czytnikiem RFID SD możesz komunikować się za pomocą interfejsu USB   korzystając z urządzeń stacjonarnych  i mobilnych  wyposażonych w systemy operacyjne:
Windows 10 32, 64-bit,  8.1 32, 64-bit, 8 32, 64-bit,  7 – 32, 64-bit,  Vista i Vista 64-bit,  XP i XP 64-bit, Windows CE 4.2, 5.0, 5.2, 6.0, Wind. Server 2008, 2003, 2000
Windows Embedded , Mac OSX, Linux, Android

Czytniki usb rfid nfc Seven Reader SR
Czytniki usb rfid nfc Seven Reader (SR)

Czytnik USB naszej produkcji jest mały i można go wbudować w prawie każdą obudowę.

Ponadto możesz wykorzystać go  w bardzo wielu zastosowaniach. Jeżeli potrzebujesz nietypowego działania, dowolnego formatu przekazywanych danych lub innych nietypowych funkcji, to możemy dostosować nasz czytnik do twoich potrzeb. Standardowo czytnik posiada zasilanie z łącza USB i zgodny ze specyfikacją USB 2.0 .
Wbudowana, nieulotna pamięć wewnętrzna pozwala na zapisywanie określonych zdarzeń lub potrzebnych parametrów konfiguracyjnych. Standardowo posiada również w sygnalizację optyczną i akustyczną.  W razie potrzeby można skorzystać również z dostępnych dodatkowych interfejsów komunikacyjnych: I2C, SPI, RSTTL, Wiegand, Data/Clock i innych. Możemy to dostosować interfejsy do potrzeb klienta.

Podsumowując, produkowany przez nas czytnik RFID jest rozwiązaniem idealnym w sytuacji, gdy potrzebujesz czegoś bardziej wyrafinowanego niż typowe, popularne urządzenia o podobnym przeznaczeniu. Ponadto w oparciu o nasze doświadczenie, możemy zrobić z nim prawie wszystko, co tylko okaże  się przydatne w Twoim zastosowaniu. Czytnik jest zaprojektowany i produkowany przez naszą firmę w Polsce. Wynika z tego, że możliwości adaptacji i wsparcia w przyszłości są nieporównywalne z importowanymi, podobnymi rozwiązaniami.

Nietypowe czytniki RFID z komunikacją USB / USB HID możemy zaprojektować i wyprodukować specjalnie dla ciebie. Skontaktuj się z nami.

Na zakończenie przypominamy, że typowe tagi RFID  możesz tanio i szybko kupić  w hurtowni  tagów RFID , czyli firmie System 7 Security sp. z o.o.

Opublikowano w:

Bez kategorii

Informacje

Nowości

Opisy