Kontrola pracowników

Kontrola pracowników – SG3ECO nowa wersja

środa 29 lipca, 2020

Kontrola pracowników  –  SG3ECO nowa wersja.

Kontrola  pracowników jest ważnym obowiązkiem  osób odpowiedzialnych za prawidłowe i sprawne działanie  firmy. Nie ulega wątpliwości, że zapewnienie w pełni obiektywnej i  niewyrywkowej kontroli pracy personelu jest kluczowe dla osiągnięcia zakładanych wyników, sprawności działania i przewagi konkurencyjnej. Jak wiemy w wielu instytucjach konieczne jest zapewnienie obecności odpowiednich osób w ustalonych miejscach o wyznaczonym czasie.

Jeżeli masz związek z taką właśnie sytuacją, to właśnie dla ciebie powstał system Seven Guard.

Początkowo był wykorzystywany głównie przez „agencje ochrony” i wojsko. Trzeba podkreślić, że z biegiem czasu obszar jego zastosowań rozszerzał się stopniowo o wiele dziedzin życia gospodarczego i społecznego. W chwili obecnej dzięki swoim zaletom znajduje zastosowanie nawet w zawodach sportowych i przewozach morskich.
Jeżeli chcesz wiedzieć, czy określeni pracownicy (lub przedmioty) faktycznie byli tam, gdzie być powinni w ustalonych terminach, to nowy rejestrator SG3ECO zrobi dla ciebie najwięcej. Z najnowszym Seven Guardem kontrola pracy personelu jest prosta, szybka i skuteczna.

Rejestrator SG3ECO kontrola pracy personelu
Rejestrator SG3ECO

Ponad 20 lat na służbie!

Pierwsi przedstawiciele rodziny Seven Guard „znaleźli zatrudnienie” jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Oczywiście, nie możesz ich porównać z najnowszymi produktami firmy Seven System z Bielska-Białej. Przez tych 20 lat doskonalenia urządzeń i towarzyszącego oprogramowania udało się producentowi osiągnąć niespotykany poziom odporności, niezawodności i prostoty obsługi. Jako przykład może posłużyć fakt, że rejestratory Seven Guard 3 nie posiadają żadnych przycisków, wyłączników, gniazd, wyświetlaczy i innych elementów mogących podlegać zużyciu, manipulacji lub uszkodzeniu. Ponadto wszytko zamknięte jest w nierozbieralnej, wielowarstwowej stalowo-kompozytowej obudowie hermetycznej.

Każdy to obsłuży, czyli prosta kontrola pracy pracowników.

Po pierwsze, nie musisz posiadać praktycznie żadnej wiedzy i umiejętności, aby obsługiwać najnowszy rejestrator SG3ECO. Wystarczy, że tylko przytkniesz urządzenie do punktu kontrolnego, a reszta dokona się automatycznie. Odczytowi niepowtarzalnego kodu punktu kontrolne

go towarzyszy bardzo czytelna, w każdych warunkach, sygnalizacja optyczno-akustyczna. Jeżeli nadzorujesz pracę innych osób, to odczytanie zdarzeń zapisanych w rejestratorach i sporządzenie interesujących cię raportów też jest bardzo proste. Na dodatek możesz skorzystać z automatyki dostępnej w dołączonym programie SGwin.

Dodatkowe korzyści z nowego rejestratora Seven Guard.

Jeżeli znasz już wcześniejszą wersję popularnego rejestratora SG3ECO, to najnowsza jego wersja oprócz zachowania wszystkich dotychczasowych jego zalet, posiada kolejne udogodnienie. Niektórzy użytkownicy poprzedniej wersji zgłaszali, że pojemność pamięci 1344 ostatnich zdarzeń bywa czasami zbyt mała. Dzieje się tak, gdy dzienna liczba odczytów punktów kontrolnych jest duża, a przerwy pomiędzy odczytami pamięci na komputerze bywają wielodniowe. Wtedy najstarsze zdarzenia w pamięci rejestratora mogły zostać „nadpisane” najnowszymi, chociaż nie zostały jeszcze skopiowane do komputerowej bazy danych. Rozwiązaniem tego problemu dostępnym już w nowej wersji SG3ECO jest zwiększenie pojemności pamięci do 8 000 zdarzeń. Taka  pamięć zdarzeń wystarczy już każdemu.

Inną nowością w systemie Seven Guard jest nowa wersja konwertera połączeniowego SUSB. Służy on do zapewnienia komunikacji pomiędzy portem USB komputera, a przystawką stołową SG3P, do której wkładasz rejestrator SG3ECO. Nowy konwerter obsługuje komunikację w nowocześniejszy i lepszy sposób. Nie tworzy w systemie Windows żadnych wirtualnych portów COM i nie wymaga od administratora żadnej ingerencji. Trzeba od razu podkreślić, że wszystko (w tym zainstalowanie aktualnych sterowników z Internetu) powinno wykonać się szybko i automatycznie.
Nowy konwerter wymaga jednak zaktualizowania programu SGwin do wersji 4. Również ta aktualizacja powinna przebiec automatycznie. Jeżeli pobierzesz i uruchomisz otrzymany od nas plik instalacyjny. Teraz kontrola pracy personelu będzie bardziej  zautomatyzowana.

Kontrola pracowników – dlaczego SG radzi sobie tak dobrze pomimo różnych „nowości” do kontroli pracy personelu, dostępnych na rynku?

Nie ulega wątpliwości, że najczęściej nadzorowanie pracy pracowników dokładnie w tej chwili, gdy ma ona miejsce nie jest konieczne, a czasami wręcz niewskazane. W takich sytuacjach korzystanie z tanich, prostych w obsłudze i „pancernych” rejestratorów SG3ECO jest lepszym rozwiązaniem. Nie masz wtedy niepotrzebnych problemów z kartami GSM, abonamentami, delikatnymi urządzeniami, skomplikowaną obsługą, szybkim rozładowywaniem akumulatorów,

zasięgiem, fałszywymi alarmami, itp.
Ponadto, osoby których pracę nadzorujesz, nie muszą się uczyć obsługi, skupiać na skomplikowanych i nieczytelnych sygnalizacjach i procedurach. Mogą spokojnie zająć się swoją pracą, a nie rozpraszać siły i uwagę na nadzorowanie pracy systemu, który sam powinien bezinwazyjnie nadzorować ich pracę.
Poza tym możliwość celowego lub przypadkowego uszkodzenia rejestratora SG3ECO, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami (o smartfonach nie wspominając), jest niewielka.

Kontrola pracowników z rejestratorem Seven Guard
Kontrola pracowników z rejestratorem Seven Guard

 

 

Opublikowano w:

Bez kategorii

Informacje

Nowości

Opisy