wygodny dojazd Seven System Krakowska 33 Bielsko

Krakowska w Bielsku-Białej – koniec remontu

środa 29 lipca, 2020

Modernizacja Krakowskiej ZAKOŃCZONA 😀

Ulica Krakowska Bielsko-Biała – nareszcie koniec!

„Remont  trwał ponad 2 lata, ale remont ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej nareszcie ukończony. Oznacza to, że dojazd do naszego biura handlowego jest teraz tak wygodny, jak nigdy wcześniej.
Krakowska uzyskała nie tylko nową nawierzchnię, ale i całą infrastrukturę drogową.Okres przebudowy nie był łatwy dla naszego biura handlowego.  Z uwagi na utrudnienia w dojeździe zarówno dla klientów jak i kurierów. Dodatkowym utrudnieniem było okresowe zajmowanie naszego placu parkingowego przez materiały budowlane i sprzęt wykonawców.

Skontaktuj się z nami szybko i bez problemów.

 

Koniec problemów z dojazdem!

Nie ulega wątpliwości, że przebrnęliśmy zwycięsko przez ten trudny okres.  Teraz nasi odbiorcy, dostawcy i kooperanci mogą cieszyć się  wygodnym i bezproblemowym dojazdem z każdego kierunku.

Dodatkowym udogodnieniem jest odnowiona nawierzchnia naszego placu parkingowego przed biurem.

 

dojazd po modernizacji Krakowskiej
Dojazd po modernizacji ul. Krakowskiej

 

Krakowska 33, Bielsko-Biała –  jeżeli chcesz dojechać z kierunków:

  • Warszawa, Gdańsk, Katowice to najwygodniej jechać obwodnicą S1 w kierunku Żywca i zjechać w prawo w ul. Krakowską. Następnie po paru kilometrach znowu w prawo w ulicę Wapienną i od razu w prawo przez wjazd na nasz parking przed biurem.
  • Rzeszów, Tarnów, Zakopane, Kraków to można jechać autostradą A4  do węzła z S1 i następnie przez Tychy do Bielska. W Bielsku obwodnicą S1 na Żywiec i zjazd w prawo na Krakowską. Po paru kilometrach znowu w prawo w ulicę Wapienną i od razu w prawo przez wjazd na nasz parking przed biurem. Jest do droga wygodniejsza, ale dłuższa i droższa z uwagi na „kosmiczne” opłaty na odcinku A4 pomiędzy Krakowem,  a S1. Alternatywą jest zjechanie z autostrady w Krakowie na Skawinę lub Kalwarię.  Następnie przez Andrychów i Czaniec dotarcie drogą krajową 52 do Bielska-Białej. Jest to właśnie ul. Krakowska przy której znajduje się nasze biuro techniczno-handlowe.
  • Słowacja, Żywiec, Zarzecze to najlepiej jechać obwodnicą S1 w kierunku na Katowice i na skrzyżowaniu  Lipnik zjechać i potem skręcić w lewo w ul. Krakowską.  Następnie po paru kilometrach w prawo w ulicę Wapienną i od razu w prawo przez wjazd na nasz parking przed biurem.
  • Szczyrk, Wilkowice. Najwygodniej  jechać obwodnicą S1z kierunku Żywiec na Katowice i na skrzyżowaniu  Lipnik zjechać i potem skręcić w lewo w ul. Krakowską.  Następnie po paru kilometrach w prawo w ulicę Wapienną. Potem od razu w prawo przez wjazd na nasz parking przed biurem.
  • Czechy, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Skoczów to najłatwiej skorzystać z drogi ekspresowej S52, a następnie jechać obwodnicą S1 w kierunku Żywca i zjechać w prawo w ul. Krakowską. Po paru kilometrach znowu skręcić  w prawo w ulicę Wapienną i od razu w prawo przez wjazd na nasz parking przed biurem.
  • Dojazd z centrum Bielska-Białej. Najprościej kierować się na drogę krajową 52, czyli ul. Krakowską, która jest główną drogą wylotową na Kraków.  Po przejechaniu skrzyżowania z Lwowską lub Żywiecką, Krakowską pinie się prosto pod górę. Po przejechaniu kilkuset metrów zobaczysz po lewej stronie pawilon z salonem VW i pas do skrętu w lewo na ul. Wapienną.  Skorzystaj z niego i zaraz po skręceniu w Wapienną skręć w prawo we wjazd na nasz parking.

Zapraszamy od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, ul. Krakowska 33, Bielsko-Biała

Opublikowano w:

Bez kategorii

Informacje

Nowości

Opisy