Hurtownia Bielsko – Biała

Nasza hurtownia w Bielsku-Białej

Nasza hurtownia działa od wielu lat w ramach naszego Biura techniczno-handlowego we własnych lokalach przy ul. Krakowskiej 33 w Bielsku-Białej i jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Do dyspozycji klientów parking przed budynkiem lub przy ulicy Wapiennej i (jak ufamy) miła, kompetentna obsługa.

Hurtownia nastawiona jest na obsługę profesjonalistów i innych odbiorców hurtowych.

Oprócz urządzeń naszej własnej produkcji oraz importowanych przez nas bezpośrednio oferujemy kompletację produktów dowolnych marek potrzebnych do budowy systemów alarmowych (sygnalizacji włamania i napadu), systemów monitoringu (CCTV), systemów sygnalizacji pożaru (ppoż), systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy (KD i RCP), dźwiękowych systemów ostrzegawczych i nagłośnieniowych, systemów oddymiania, systemów domofonowych i wideodomofonów, systemów kontroli pracy personelu, systemów klucza, systemów nadzoru, systemów powiadamiania i rejestracji, systemów identyfikacji, systemów inteligentnych budynków i wszelkich innych związanych z ochroną i bezpieczeństwem osób, mienia i informacji. Słowem wszystkiego co związane z ochroną i kontrolą.

W naszych magazynach w Bielsku-Białej staramy się posiadać odpowiednie zapasy produktów wykorzystywanych przez naszych stałych klientów do bieżącej działalności. Towary nietypowe lub rzadko przez nas sprzedawane kompletujemy i dostarczamy na indywidualne zamówienie.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi warunkami sprzedaży obowiązującymi w naszej firmie.

Kontakt z hurtownią:
Telefon: 338 218 777
Fax: 338 169 188
E-mail: handlowy@s7.pl
czynne: pn.-pt. 8:00-16:00
Zapraszamy również do korzystania z naszego internetowego systemu B2B dostępnego zawsze.